Aktuálně z Mezinárodního jazzového festivalu v Písku

Novinky

Foto k článku Výstava Jazz World Photo

Výstava Jazz World Photo

Součástí festivalu je putovní výstava Jazz World Photo, která bude umístěna v hudebním pavilonu.

Foto k článku Písek v jazzovém hávu

Písek v jazzovém hávu

Mezinárodní jazzový festival „Jazz in Písek“ přináší do jihočeského města kvalitní hudbu v podání českých i světových interpretů. Již 6. ročník se uskuteční v pátek 5. srpna v Palackého sadech. I ten letošní nabídne neobyčejný hudební zážitek nejrozmanitějších jazzových stylů, představí jak mezinárodní umělce, tak špičky české jazzové scény.

Foto k článku Lahůdka Michito Sanchez

Lahůdka Michito Sanchez

Michito Sanchez, zakladatel skvělého Salsa Orchestra, vystoupí s kapelou Tribute 2 Headhunters, která patří bezesporu k naprosté špičce české jazzové scény.

Foto k článku /Ne/ohrožená Jana Koubková

/Ne/ohrožená Jana Koubková

Ani v letošním roce na jazzovém festivalu neopomíjíme českou scénu. Fanoušci domácího jazzu se mohou těšit na skvělou Janu Koubkovou.

Foto k článku Jazz z Izraele

Jazz z Izraele

Jazzoví fajnšmekři se mohou těšit na svůj svátek. Jedním z hostů bude kytarista a skladatel z Jeruzaléma Elon Turgeman, který je považován za jednoho z nejlepších izraelských kytaristů.

Foto k článku Jazz in Písek 2022

Jazz in Písek 2022

6. ročník jazzového festivalu Jazz in Písek se uskuteční v pátek 5. srpna. I letošní ročník nabídne neobyčejný hudební zážitek nejrozmanitějších jazzových stylů, představí jak mezinárodní umělce, tak špičky české jazzové scény.